4240AB51K01530
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4240AB51K01530
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena GK,NICU,NRS,PU,V0,DSH
Fitxak: 4240AB51K01530.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
111 pcs
  • Mezua
4240AB51K01530ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4240AB51K01530 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena GK,NICU,NRS,PU,V0,DSH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 46997 pcs Datuen fitxa 4240AB51K01530.pdf
Zabalera 0.299" (7.60mm) Mota Fabric Over Foam
forma D-Shape Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Luzera 15.300" (388.62mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.098" (2.50mm)