4220AV51K00475
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4220AV51K00475
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena GK NICU NRS PU V0 REC
Fitxak: 4220AV51K00475.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
410 pcs
  • Mezua
4220AV51K00475ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4220AV51K00475 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena GK NICU NRS PU V0 REC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 111116 pcs Datuen fitxa 4220AV51K00475.pdf
Zabalera 0.201" (5.10mm) Mota Fabric Over Foam
forma Rectangle Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Luzera 4.750" (120.65mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.039" (1.00mm)