4209AB51K03780
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4209AB51K03780
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena GK,NICU,NRS,PU,V0,REC
Fitxak: 4209AB51K03780.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
52 pcs
  • Mezua
4209AB51K03780ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4209AB51K03780 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena GK,NICU,NRS,PU,V0,REC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15877 pcs Datuen fitxa 4209AB51K03780.pdf
Zabalera 0.154" (3.90mm) Mota Fabric Over Foam
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Luzera 37.800" (960.12mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.118" (3.00mm)