4208AB51K01113
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4208AB51K01113
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena GK NICU NRS PU V0 REC
Fitxak: 4208AB51K01113.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
121 pcs
  • Mezua
4208AB51K01113ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4208AB51K01113 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena GK NICU NRS PU V0 REC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 38212 pcs Datuen fitxa 4208AB51K01113.pdf
Zabalera 0.394" (10.00mm) Mota Fabric Over Foam
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Luzera 11.130" (282.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 1.000" (25.40mm)