4200AB51K00320
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4200AB51K00320
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena GK NICU NRS PU V0 REC
Fitxak: 4200AB51K00320.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
256 pcs
  • Mezua
4200AB51K00320ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4200AB51K00320 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena GK NICU NRS PU V0 REC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 79906 pcs Datuen fitxa 4200AB51K00320.pdf
Zabalera 0.827" (21.00mm) Mota Fabric Over Foam
forma Rectangle Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Luzera 3.200" (81.28mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.079" (2.00mm)
Eranskinaren metodoa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
4201-001LF
4201-001LF
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: FILTER LC(PI) 1500PF CHASSIS