4168PAH1K01800
Laird TechnologiesLaird Technologies
4168PAH1K01800 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4168PAH1K01800
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena GASKET FAB/FOAM 8X457.2MM CFOLD
Fitxak: 1.4168PAH1K01800.pdf2.4168PAH1K01800.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
4168PAH1K01800ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4168PAH1K01800 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena GASKET FAB/FOAM 8X457.2MM CFOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11134 pcs Datuen fitxa 1.4168PAH1K01800.pdf2.4168PAH1K01800.pdf
Zabalera 0.315" (8.00mm) Mota Fabric Over Foam
forma C-Fold Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Beste izenak 903-1073 Tenperatura operatiboa -
Luzera 18.000" (457.20mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera 0.315" (8.00mm) Eranskinaren metodoa Adhesive