4164EM51N00122
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4164EM51N00122
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena IO NICU MESHG PU V0 REC
Fitxak: 4164EM51N00122.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
410 pcs
  • Mezua
4164EM51N00122ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4164EM51N00122 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena IO NICU MESHG PU V0 REC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 123846 pcs Datuen fitxa 4164EM51N00122.pdf
Zabalera 0.752" (19.10mm) Mota Fabric Over Foam
forma Rectangle Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Luzera 1.220" (30.99mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.059" (1.50mm)