4097PA51G01800
Laird TechnologiesLaird Technologies
4097PA51G01800 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4097PA51G01800
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena KNIFE
Fitxak: 1.4097PA51G01800.pdf2.4097PA51G01800.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
60 pcs
  • Mezua
4097PA51G01800ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4097PA51G01800 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena KNIFE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15437 pcs Datuen fitxa 1.4097PA51G01800.pdf2.4097PA51G01800.pdf
Zabalera 0.315" (8.00mm) Mota Fabric Over Foam
forma Knife Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Beste izenak 903-1487 Tenperatura operatiboa -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Material -
Luzera 18.000" (457.20mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera 0.106" (2.70mm) Eranskinaren metodoa Adhesive