4096PA51H01935
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4096PA51H01935
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena GK NICU PTAFG PU V0 REC
Fitxak: 1.4096PA51H01935.pdf2.4096PA51H01935.pdf3.4096PA51H01935.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
86 pcs
  • Mezua
4096PA51H01935ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4096PA51H01935 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena GK NICU PTAFG PU V0 REC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Zabalera 0.276" (7.00mm) Mota Fabric Over Foam
forma Rectangle Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Luzera 19.350" (491.49mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.079" (2.00mm)