4094PA51H00079
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4094PA51H00079
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena GK NICU PTAFG PU V0 REC
Fitxak: 1.4094PA51H00079.pdf2.4094PA51H00079.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2312 pcs
  • Mezua
4094PA51H00079ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4094PA51H00079 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena GK NICU PTAFG PU V0 REC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 862988 pcs Datuen fitxa 1.4094PA51H00079.pdf2.4094PA51H00079.pdf
Zabalera 0.161" (4.10mm) Mota Fabric Over Foam
forma Rectangle Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Luzera 0.790" (20.07mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.079" (2.00mm)