4060AB51K01570
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4060AB51K01570
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena GK NICU NRS PU V0 DSH
Fitxak: 4060AB51K01570.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
23 pcs
  • Mezua
4060AB51K01570ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4060AB51K01570 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena GK NICU NRS PU V0 DSH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6686 pcs Datuen fitxa 4060AB51K01570.pdf
Zabalera 0.500" (12.70mm) Mota Fabric Over Foam
forma D-Shape Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Luzera 15.700" (398.78mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.500" (12.70mm)