4056AB51S00100
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4056AB51S00100
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena GK SNCU NRS PU V0 REC
Fitxak: 4056AB51S00100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1176 pcs
  • Mezua
4056AB51S00100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4056AB51S00100 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena GK SNCU NRS PU V0 REC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 369475 pcs Datuen fitxa 4056AB51S00100.pdf
Zabalera 0.201" (5.10mm) Mota Fabric Over Foam
forma Rectangle Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Luzera 1.000" (25.40mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.059" (1.50mm)