4056AB51K00360
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4056AB51K00360
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena GK NICU NRS PU V0 REC
Fitxak: 4056AB51K00360.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
512 pcs
  • Mezua
4056AB51K00360ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4056AB51K00360 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena GK NICU NRS PU V0 REC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 140946 pcs Datuen fitxa 4056AB51K00360.pdf
Zabalera 0.201" (5.10mm) Mota Fabric Over Foam
forma Rectangle Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Luzera 3.600" (91.44mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.059" (1.50mm)