4046AB51K01417
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4046AB51K01417
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena GASKET FABRIC/FOAM 3X360MM SQ
Fitxak: 4046AB51K01417.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
128 pcs
  • Mezua
4046AB51K01417ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4046AB51K01417 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena GASKET FABRIC/FOAM 3X360MM SQ Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36836 pcs Datuen fitxa 4046AB51K01417.pdf
Zabalera 0.118" (3.00mm) Mota Fabric Over Foam
forma Rectangle Series -
Txapa - Loditasuna - ionikoa -
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU) Luzera 14.170" (359.92mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.118" (3.00mm)