4003KT01701200
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 4003KT01701200
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena GK NICU PNW NF V0 REC
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
310 pcs
  • Mezua
4003KT01701200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 4003KT01701200 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena GK NICU PNW NF V0 REC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 71370 pcs Datuen fitxa
Series * Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
4004
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: YAD 1/4 X 18 YD BULK
Stockean: 2061 pcs
Deskarga: 4004.pdf
RFQ
4004-D/TR
4004-D/TR
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: SUPER MINI SPLICING MODULE BASE
Stockean: 37432 pcs
Deskarga: 4004-D/TR.pdf
RFQ
4003G
4003G
fabrikatzaileak: Aavid Thermalloy
deskribapena: THERM PAD 39.65MMX26.67MM
Deskarga:
4003A
4003A
fabrikatzaileak: B&K Precision
deskribapena: FUNCTION GENERATOR 4MHZ SWEEP
Stockean: 291 pcs
Deskarga: 4003A.pdf
4004-440-N
4004-440-N
fabrikatzaileak: RAF
deskribapena: ROUND STANDOFF #4-40 NYLON 7/16"
Deskarga: 4004-440-N.pdf
4004-1
4004-1"X18YD
deskribapena: YAD 1 X 18 YD BULK
Stockean: 879 pcs
Deskarga: 4004-1"X18YD.pdf
4004-1/2"X18YD
deskribapena: YAD 1/2 X 18 YD BULK
Deskarga: 4004-1/2"X18YD.pdf
fabrikatzaileak: Bergquist
deskribapena: TOUCH SCREEN RESISTIVE 19.2"
Stockean: 576 pcs
Deskarga: 400392.pdf
fabrikatzaileak: Keystone Electronics Corp.
deskribapena: CONN TERM LUG RING FLAT
fabrikatzaileak: Bergquist
deskribapena: TOUCH SCREEN RESISTIVE 7"
deskribapena: TOUCH SCREEN RESISTIVE 6.4"
deskribapena: TOUCH SCREEN RESISTIVE 8.4"