35U1260-220
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 35U1260-220
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena FERRITE CORE FOR AUTOMOTIVE BUSB
Fitxak: 35U1260-220.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
35U1260-220ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 35U1260-220 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena FERRITE CORE FOR AUTOMOTIVE BUSB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19510 pcs Datuen fitxa 35U1260-220.pdf
Series * Beste izenak 240-3042
Deskribapen zehatza Ferrite Core ID OD Length
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
35USC12000MEFC22X50
35USC12000MEFC22X50
fabrikatzaileak: Rubycon
deskribapena: CAP ALUM 12000UF 20% 35V SNAP