28R1128-100
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 28R1128-100
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena FERRITE CORE 204 OHM SOLID
Fitxak: 1.28R1128-100.pdf2.28R1128-100.pdf3.28R1128-100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3024 pcs
  • Mezua
28R1128-100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 28R1128-100 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena FERRITE CORE 204 OHM SOLID Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 355850 pcs Datuen fitxa 1.28R1128-100.pdf2.28R1128-100.pdf3.28R1128-100.pdf
Mota Flat Series 28
balorazio - Kanpoko dimentsioa 1.125" W x 0.212" H (28.58mm x 5.38mm)
Muntaketa mota Free Hanging Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Material 28 Luzera 1.024" (26.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Barne dimentsioa 0.945" W x 0.031" H (24.00mm x 0.80mm)
Inpedantzia @ maiztasuna 204 Ohm @ 100MHz Deskribapen zehatza Solid Free Hanging Ferrite Core 204 Ohm @ 100MHz ID 0.945" W x 0.031" H (24.00mm x 0.80mm) OD 1.125" W x 0.212" H (28.58mm x 5.38mm) Length 1.024" (26.00mm)
Diseinua Solid
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
28R1128-200
28R1128-200
fabrikatzaileak: Laird Technologies
deskribapena: FERRITE CORE 145 OHM SOLID
Stockean: 353393 pcs
Deskarga: 28R1128-200.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Leader Tech Inc.
deskribapena: FERRITE 188OHM HINGED 23.5X1.7MM