28R0610-000
Laird TechnologiesLaird Technologies
28R0610-000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 28R0610-000
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena FERRITE CORE 80 OHM SOLID
Fitxak: 1.28R0610-000.pdf2.28R0610-000.pdf3.28R0610-000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
2660 pcs
5320 pcs
  • Mezua
28R0610-000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 28R0610-000 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena FERRITE CORE 80 OHM SOLID Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 388000 pcs Datuen fitxa 1.28R0610-000.pdf2.28R0610-000.pdf3.28R0610-000.pdf
Mota Flat Series 28
balorazio - Kanpoko dimentsioa 0.610" W x 0.134" H (15.50mm x 3.40mm)
Beste izenak 240-2322
28R0610000
Muntaketa mota Free Hanging
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Material 28
Luzera 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Barne dimentsioa 0.531" W x 0.055" H (13.50mm x 1.40mm) Inpedantzia @ maiztasuna 80 Ohm @ 100MHz
Deskribapen zehatza Solid Free Hanging Ferrite Core 80 Ohm @ 100MHz ID 0.531" W x 0.055" H (13.50mm x 1.40mm) OD 0.610" W x 0.134" H (15.50mm x 3.40mm) Length 0.394" (10.00mm) Diseinua Solid