28B1225-300
Laird TechnologiesLaird Technologies
28B1225-300 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 28B1225-300
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena FERRITE CORE 110 OHM SOLID
Fitxak: 1.28B1225-300.pdf2.28B1225-300.pdf3.28B1225-300.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2160 pcs
  • Mezua
28B1225-300ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 28B1225-300 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena FERRITE CORE 110 OHM SOLID Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 249752 pcs Datuen fitxa 1.28B1225-300.pdf2.28B1225-300.pdf3.28B1225-300.pdf
Mota Round Series 28
balorazio - Kanpoko dimentsioa 1.225" Dia (31.12mm)
Beste izenak 240-2316 Muntaketa mota Free Hanging
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Material 28
Luzera 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Barne dimentsioa 0.750" Dia (19.05mm) Inpedantzia @ maiztasuna 110 Ohm @ 100MHz
Deskribapen zehatza Solid Free Hanging Ferrite Core 110 Ohm @ 100MHz ID 0.750" Dia (19.05mm) OD 1.225" Dia (31.12mm) Length 0.394" (10.00mm) Diseinua Solid