28B0394-000
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 28B0394-000
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena FERRITE CORE 86 OHM SOLID 5MM
Fitxak: 1.28B0394-000.pdf2.28B0394-000.pdf3.28B0394-000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25000 pcs
  • Mezua
28B0394-000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 28B0394-000 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena FERRITE CORE 86 OHM SOLID 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3559564 pcs Datuen fitxa 1.28B0394-000.pdf2.28B0394-000.pdf3.28B0394-000.pdf
Mota Round Series 28
balorazio - Kanpoko dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Muntaketa mota Free Hanging Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Material 28 Luzera 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Barne dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Inpedantzia @ maiztasuna 86 Ohm @ 100MHz Deskribapen zehatza Solid Free Hanging Ferrite Core 86 Ohm @ 100MHz ID 0.197" Dia (5.00mm) OD 0.394" Dia (10.00mm) Length 0.197" (5.00mm)