1XC0118-3T0-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1XC0118-3T0-10
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies
Produktuaren Deskribapena POWER INDUCTOR
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3240 pcs
  • Mezua
1XC0118-3T0-10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1XC0118-3T0-10 fabrikatzailea Laird Technologies
deskribapena POWER INDUCTOR Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 163065 pcs Datuen fitxa
Mota Wirewound tolerantzia ±25%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.207" Dia x 0.472" L (5.25mm x 12.00mm)
estali Unshielded Series -
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial, Horizontal Cylinder
Tenperatura operatiboa 150°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Indukzio maiztasuna - Test 10kHz
induktantzia 1µH Altuera - Eserita (Max) -
Frekuentzia - Self Resonant - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 1µH Unshielded Wirewound Inductor 7A 3 mOhm Radial, Horizontal Cylinder DC Erresistentzia (DCR) 3 mOhm
Uneko balorazioa 7A Uneko - Saturazioa -