PLC1666N
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PLC1666N
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies - Antennas
Produktuaren Deskribapena RF ANT 170MHZ YAGI N FEM BRK 64"
Fitxak: PLC1666N.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 612 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 612 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
PLC1666Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PLC1666N fabrikatzailea Laird Technologies - Antennas
deskribapena RF ANT 170MHZ YAGI N FEM BRK 64" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 612 pcs Datuen fitxa PLC1666N.pdf
VSWR - Bukaera Connector, N Female
Series PLC Itzulerako galera -
Energia - Max 400W Packaging Bulk
Banden kopurua 1 Muntaketa mota Bracket Mount
Ingress Protection - Altuera (Max) 64.016" (162.60cm)
Irabazia 7.1dBi Maiztasun-tartea 166MHz ~ 174MHz
Maiztasuna Taldea VHF (f < 300 MHz) Maiztasuna (Zentroa / Banda) 170MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 170MHz Yagi, 6-Element RF Antenna 166MHz ~ 174MHz 7.1dBi Connector, N Female Bracket Mount
eskaerak - Antena mota Yagi, 6-Element
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PLC1666
PLC1666
fabrikatzaileak: Laird Technologies - Antennas
deskribapena: RF ANT 170MHZ YAGI UHF BRKT 64"