EXS155SF
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXS155SF
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies - Antennas
Produktuaren Deskribapena RF ANT 159MHZ WHIP STR SMA FEM
Fitxak: EXS155SF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
EXS155SFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXS155SF fabrikatzailea Laird Technologies - Antennas
deskribapena RF ANT 159MHZ WHIP STR SMA FEM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6382 pcs Datuen fitxa EXS155SF.pdf
VSWR 1.5 Bukaera Connector, SMA Female
Series EXS Itzulerako galera -
Energia - Max 50W Packaging Bulk
Banden kopurua 1 Muntaketa mota Connector Mount
Ingress Protection - Altuera (Max) 4.200" (106.68mm)
Irabazia - Maiztasun-tartea 155MHz ~ 164MHz
Maiztasuna Taldea VHF (f < 300 MHz) Maiztasuna (Zentroa / Banda) 159MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 159MHz Whip, Straight RF Antenna 155MHz ~ 164MHz Connector, SMA Female Connector Mount