EXS150SF
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXS150SF
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies - Antennas
Produktuaren Deskribapena RF ANT 156MHZ WHIP STR SMA FEM
Fitxak: EXS150SF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
EXS150SFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXS150SF fabrikatzailea Laird Technologies - Antennas
deskribapena RF ANT 156MHZ WHIP STR SMA FEM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5218 pcs Datuen fitxa EXS150SF.pdf
VSWR 1.5 Bukaera Connector, SMA Female
Series EXS Itzulerako galera -
Energia - Max 50W Packaging Bulk
Banden kopurua 1 Muntaketa mota Connector Mount
Ingress Protection - Altuera (Max) 4.390" (111.51mm)
Irabazia - Maiztasun-tartea 150MHz ~ 162MHz
Maiztasuna Taldea VHF (f < 300 MHz) Maiztasuna (Zentroa / Banda) 156MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 156MHz Whip, Straight RF Antenna 150MHz ~ 162MHz Connector, SMA Female Connector Mount