EXS136MX
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXS136MX
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies - Antennas
Produktuaren Deskribapena RF ANT 140MHZ WHIP STR MX CONN
Fitxak: EXS136MX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
EXS136MXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXS136MX fabrikatzailea Laird Technologies - Antennas
deskribapena RF ANT 140MHZ WHIP STR MX CONN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7252 pcs Datuen fitxa EXS136MX.pdf
VSWR 1.5 Bukaera Connector, MX
Series EXS Itzulerako galera -
Energia - Max 50W Packaging Bulk
Banden kopurua 1 Muntaketa mota Connector Mount
Ingress Protection - Altuera (Max) 4.400" (111.76mm)
Irabazia - Maiztasun-tartea 136MHz ~ 144MHz
Maiztasuna Taldea VHF (f < 300 MHz) Maiztasuna (Zentroa / Banda) 140MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 140MHz Whip, Straight RF Antenna 136MHz ~ 144MHz Connector, MX Connector Mount