EXD400SF
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXD400SF
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies - Antennas
Produktuaren Deskribapena RF ANT 410MHZ WHIP STR SF CONN
Fitxak: EXD400SF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
EXD400SFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXD400SF fabrikatzailea Laird Technologies - Antennas
deskribapena RF ANT 410MHZ WHIP STR SF CONN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5954 pcs Datuen fitxa EXD400SF.pdf
VSWR 1.5 Bukaera Connector, SF
Series EXD Itzulerako galera -
Packaging Bulk Banden kopurua 1
Muntaketa mota Connector Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Altuera (Max) 3.800" (96.52mm) Irabazia -
Maiztasun-tartea 400MHz ~ 420MHz Maiztasuna Taldea UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Maiztasuna (Zentroa / Banda) 410MHz Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 410MHz Whip, Straight RF Antenna 400MHz ~ 420MHz Connector, SF Connector Mount eskaerak -