EXC902SF
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXC902SF
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies - Antennas
Produktuaren Deskribapena RF ANT 931MHZ WHIP STR SF CONN
Fitxak: 1.EXC902SF.pdf2.EXC902SF.pdf
  • Mezua
EXC902SFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXC902SF fabrikatzailea Laird Technologies - Antennas
deskribapena RF ANT 931MHZ WHIP STR SF CONN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7056 pcs Datuen fitxa 1.EXC902SF.pdf2.EXC902SF.pdf
VSWR 1.5 Bukaera Connector, SF
Series EXC Itzulerako galera -
Energia - Max 50W Packaging Bulk
Banden kopurua 1 Muntaketa mota Connector Mount
Ingress Protection - Altuera (Max) 3.650" (92.71mm)
Irabazia - Maiztasun-tartea 902MHz ~ 960MHz
Maiztasuna Taldea UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Maiztasuna (Zentroa / Banda) 931MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 931MHz Bluetooth, Wi-Fi Whip, Straight RF Antenna 902MHz ~ 960MHz Connector, SF Connector Mount