EXC400HT
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXC400HT
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies - Antennas
Produktuaren Deskribapena RF ANT 410MHZ WHIP STR HT CONN
Fitxak: 1.EXC400HT.pdf2.EXC400HT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
EXC400HTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXC400HT fabrikatzailea Laird Technologies - Antennas
deskribapena RF ANT 410MHZ WHIP STR HT CONN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7654 pcs Datuen fitxa 1.EXC400HT.pdf2.EXC400HT.pdf
VSWR 1.5 Bukaera Connector, HT
Series EXC Itzulerako galera -
Energia - Max 50W Packaging Bulk
Banden kopurua 1 Muntaketa mota Connector Mount
Ingress Protection - Altuera (Max) 7.000" (177.80mm)
Irabazia - Maiztasun-tartea 400MHz ~ 420MHz
Maiztasuna Taldea UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Maiztasuna (Zentroa / Banda) 410MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 410MHz Bluetooth, Wi-Fi Whip, Straight RF Antenna 400MHz ~ 420MHz Connector, HT Connector Mount