EXB136SM
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXB136SM
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies - Antennas
Produktuaren Deskribapena RF ANT 140MHZ WHIP STR SMA MALE
Fitxak: EXB136SM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
EXB136SMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXB136SM fabrikatzailea Laird Technologies - Antennas
deskribapena RF ANT 140MHZ WHIP STR SMA MALE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6948 pcs Datuen fitxa EXB136SM.pdf
VSWR 1.5 Bukaera Connector, SMA Male
Series EXB Itzulerako galera -
Packaging Bulk Banden kopurua 1
Muntaketa mota Connector Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Altuera (Max) 7.300" (185.42mm) Irabazia 0dBi
Maiztasun-tartea 136MHz ~ 144MHz Maiztasuna Taldea VHF (f < 300 MHz)
Maiztasuna (Zentroa / Banda) 140MHz Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 140MHz Whip, Straight RF Antenna 136MHz ~ 144MHz 0dBi Connector, SMA Male Connector Mount eskaerak -