ETRA4103
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ETRA4103
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies - Antennas
Produktuaren Deskribapena RF ANT 418MHZ WHIP STR NMO BASE
Fitxak: 1.ETRA4103.pdf2.ETRA4103.pdf3.ETRA4103.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
ETRA4103ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ETRA4103 fabrikatzailea Laird Technologies - Antennas
deskribapena RF ANT 418MHZ WHIP STR NMO BASE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3094 pcs Datuen fitxa 1.ETRA4103.pdf2.ETRA4103.pdf3.ETRA4103.pdf
VSWR 2 Bukaera Connector, NMO
Series Phantom Elite® Itzulerako galera -
Energia - Max 150W Packaging Bulk
Banden kopurua 1 Muntaketa mota Base Mount
Ingress Protection - Altuera (Max) 3.400" (86.36mm)
Irabazia 3dBi Maiztasun-tartea 410MHz ~ 425MHz
Maiztasuna Taldea UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Maiztasuna (Zentroa / Banda) 418MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 418MHz Whip, Straight RF Antenna 410MHz ~ 425MHz 3dBi Connector, NMO Base Mount