CWB4405CS
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CWB4405CS
Fabrikatzaileak / Marka: Laird Technologies - Antennas
Produktuaren Deskribapena RF ANT 455MHZ WHIP STR NMO BASE
Fitxak: CWB4405CS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
CWB4405CSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CWB4405CS fabrikatzailea Laird Technologies - Antennas
deskribapena RF ANT 455MHZ WHIP STR NMO BASE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1285 pcs Datuen fitxa CWB4405CS.pdf
VSWR 2 Bukaera Connector, NMO
Series - Itzulerako galera -
Energia - Max 200W Packaging Bulk
Banden kopurua 1 Muntaketa mota Base Mount
Ingress Protection - Altuera (Max) 35.500" (901.70mm)
Irabazia 5dB Maiztasun-tartea 440MHz ~ 470MHz
Maiztasuna Taldea UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Maiztasuna (Zentroa / Banda) 455MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 455MHz Whip, Straight RF Antenna 440MHz ~ 470MHz 5dB Connector, NMO Base Mount
eskaerak - Antena mota Whip, Straight
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CWB47S
CWB47S
fabrikatzaileak: Laird Technologies - Antennas
deskribapena: RF ANT 49MHZ WHIP STR NMO BASE
Stockean: 880 pcs
Deskarga:
RFQ
CWB4405C
CWB4405C
deskribapena: RF ANT 455MHZ WHIP STR NMO BASE
Stockean: 1087 pcs
Deskarga: CWB4405C.pdf
RFQ
CWBA212
CWBA212
fabrikatzaileak: Hammond Manufacturing
deskribapena: BARRIER STR 2.5X2.5X12"
Stockean: 5191 pcs
Deskarga: CWBA212.pdf
CWB47CO
CWB47CO
deskribapena: ANT WHIP/WB 1/4/47-54MHZ
Deskarga:
CWB42
CWB42
deskribapena: RF ANT 45MHZ WHIP STR NMO BASE
Deskarga: CWB42.pdf
CWB37S
CWB37S
deskribapena: RF ANT 42MHZ WHIP STR NMO BASE
Deskarga: CWB37S.pdf
CWB50
CWB50
deskribapena: RF ANT 50MHZ WHIP STR NMO BASE
Stockean: 898 pcs
CWB42S
CWB42S
Deskarga: CWB42S.pdf
deskribapena: RF ANT 418MHZ WHIP STR NMO BASE
Deskarga: CWB4065C.pdf
CWB47
CWB47
Stockean: 941 pcs
CWBA2120
CWBA2120
deskribapena: BARRIER STR 2.5X2.5X120"
Deskarga: CWBA2120.pdf
CWB37
CWB37