LXML-PWN1-0120
LUMILEDSLUMILEDS
LXML-PWN1-0120 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LXML-PWN1-0120
Fabrikatzaileak / Marka: LUMILEDS
Produktuaren Deskribapena LED LUXEON NEUTRAL WHITE 3SMD
Fitxak: 1.LXML-PWN1-0120.pdf2.LXML-PWN1-0120.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
LXML-PWN1-0120ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LXML-PWN1-0120 fabrikatzailea LUMILEDS
deskribapena LED LUXEON NEUTRAL WHITE 3SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 63880 pcs Datuen fitxa 1.LXML-PWN1-0120.pdf2.LXML-PWN1-0120.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 3V Angeluen ikuspegia 120°
Pakete erresistentzia termikoa 10°C/W Hornitzaileen gailuen paketea -
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.120" W (4.49mm x 3.05mm) Series LUXEON Rebel General Purpose White
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1812 (4532 Metric)
Beste izenak 1416-1043-2
1417-1043-2-ND
Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ Current - Test 118 lm/W
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm)
Flux @ 85 ° C, Unekoa - Test - Flux @ 25 ° C, Uneko - Test 124 lm (Typ)
Deskribapen zehatza LED Lighting LUXEON Rebel General Purpose White White, Neutral 3500K ~ 4500K 3V 350mA 120° 1812 (4532 Metric) Uneko - Test 350mA
Uneko - Geh 1A Kolore White, Neutral