L1T2-5770000002900
LUMILEDSLUMILEDS
LUMILEDS
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L1T2-5770000002900
Fabrikatzaileak / Marka: LUMILEDS
Produktuaren Deskribapena LED 5700K 70CRI WHT SMD
Fitxak: 1.L1T2-5770000002900.pdf2.L1T2-5770000002900.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
L1T2-5770000002900ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L1T2-5770000002900 fabrikatzailea LUMILEDS
deskribapena LED 5700K 70CRI WHT SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 57135 pcs Datuen fitxa 1.L1T2-5770000002900.pdf2.L1T2-5770000002900.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 2.8V Angeluen ikuspegia 120°
Pakete erresistentzia termikoa 3°C/W Hornitzaileen gailuen paketea -
Tamaina / dimentsioa 0.146" L x 0.146" W (3.70mm x 3.70mm) Series LUXEON TX
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD, No Lead Exposed Pad
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lumens / Watt @ Current - Test 140 lm/W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.12mm) Flux @ 85 ° C, Unekoa - Test 275 lm (Typ)
Flux @ 25 ° C, Uneko - Test - Deskribapen zehatza LED Lighting LUXEON TX White, Cool 5700K 2.8V 700mA 120° 2-SMD, No Lead Exposed Pad
Uneko - Test 700mA Uneko - Geh 1.2A