L1T2-4070000002700
LUMILEDSLUMILEDS
L1T2-4070000002700 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L1T2-4070000002700
Fabrikatzaileak / Marka: LUMILEDS
Produktuaren Deskribapena LED LUXEON NEU WHITE 4000K 2SMD
Fitxak: 1.L1T2-4070000002700.pdf2.L1T2-4070000002700.pdf3.L1T2-4070000002700.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
L1T2-4070000002700ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L1T2-4070000002700 fabrikatzailea LUMILEDS
deskribapena LED LUXEON NEU WHITE 4000K 2SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 2.8V Angeluen ikuspegia 120°
Pakete erresistentzia termikoa 3°C/W Hornitzaileen gailuen paketea -
Tamaina / dimentsioa 0.146" L x 0.146" W (3.70mm x 3.70mm) Series LUXEON TX
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2-SMD, No Lead Exposed Pad
Beste izenak 1416-1237-2 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ Current - Test 137 lm/W
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.12mm)
Flux @ 85 ° C, Unekoa - Test 269 lm (Typ) Flux @ 25 ° C, Uneko - Test -
Deskribapen zehatza LED Lighting LUXEON TX White, Neutral 4000K 2.8V 700mA 120° 2-SMD, No Lead Exposed Pad Uneko - Test 700mA
Uneko - Geh 1.5A Kolore White, Neutral