LRC-LR1206LF-01-R033F
TT Electronics/IRC
LRC-LR1206LF-01-R033F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LRC-LR1206LF-01-R033F
Fabrikatzaileak / Marka: TT Electronics/IRC
Produktuaren Deskribapena RES SMD 0.033 OHM 1% 1/2W 1206
Fitxak: LRC-LR1206LF-01-R033F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
LRC-LR1206LF-01-R033Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LRC-LR1206LF-01-R033F fabrikatzailea TT Electronics/IRC
deskribapena RES SMD 0.033 OHM 1% 1/2W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 420280 pcs Datuen fitxa LRC-LR1206LF-01-R033F.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioa - Lan egitea 0.5W, 1/2W
Tentsioa - Tasa 1206 Lodiera (Max) 200ppm/°C
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.064" W (3.20mm x 1.63mm) Series LR
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 1206 (3216 Metric)
Beste izenak 4545060840
LRC-LR1206LF-01-R033-F
LRCLR1206LF01R033F
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Altuera - Eserita (Max) 0.031" (0.80mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
FIFO en 2 Zabaldutako deskribapena 0.033 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±1% deskribapena RES SMD 0.033 OHM 1% 1/2W 1206