XAN.M22.GLA.6GZ
LEMOLEMO
XAN.M22.GLA.6GZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: XAN.M22.GLA.6GZ
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 22POS SOLDER CUP
Fitxak: 1.XAN.M22.GLA.6GZ.pdf2.XAN.M22.GLA.6GZ.pdf
  • Mezua
XAN.M22.GLA.6GZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia XAN.M22.GLA.6GZ fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PLUG MALE 22POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5902 pcs Datuen fitxa 1.XAN.M22.GLA.6GZ.pdf2.XAN.M22.GLA.6GZ.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M22 Shell Material Sulfone
Shell Amaitu - Series XP
Packaging Bulk Beste izenak 1124-1288
XANM22GLA6GZ
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -50°C ~ 170°C
Posizio kopurua 22 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Ezaugarriak Backshell Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 22 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Uneko balorazioa 2A
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Gray Kable irekitzea 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)