SKN.M13.GLMG
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SKN.M13.GLMG
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 13POS CRIMP
Fitxak: SKN.M13.GLMG.pdf
  • Mezua
SKN.M13.GLMGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SKN.M13.GLMG fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 13POS CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3008 pcs Datuen fitxa SKN.M13.GLMG.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M13 Shell Material Sulfone
Shell Amaitu - Series SP
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 170°C Posizio kopurua 13
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Front and Rear Side Nut
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 13 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Uneko balorazioa 4A Harremanetarako materiala -