PTG.M0.5GL.LC65A
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PTG.M0.5GL.LC65A
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Fitxak: PTG.M0.5GL.LC65A.pdf
  • Mezua
PTG.M0.5GL.LC65Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PTG.M0.5GL.LC65A fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4880 pcs Datuen fitxa PTG.M0.5GL.LC65A.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M05 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Amaitu - Series 1P
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 150°C Posizio kopurua 5
Mota atxikitzea Push-Pull, Detent Lock Deskribapen zehatza 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7A Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Blue, Gray
Kable irekitzea 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Backshell materiala, Plate Polysulfone (PSU)