PTG.M0.4GL.MC39R
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PTG.M0.4GL.MC39R
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP
Fitxak: PTG.M0.4GL.MC39R.pdf
  • Mezua
PTG.M0.4GL.MC39Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PTG.M0.4GL.MC39R fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4905 pcs Datuen fitxa PTG.M0.4GL.MC39R.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M04 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Amaitu - Series 1P
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 150°C Posizio kopurua 4
Mota atxikitzea Push-Pull, Detent Lock Deskribapen zehatza 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 8A Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Gray, Red
Kable irekitzea 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Backshell materiala, Plate Polysulfone (PSU)