PRG.M0.5NL.LC65X
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PRG.M0.5NL.LC65X
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Fitxak: PRG.M0.5NL.LC65X.pdf
  • Mezua
PRG.M0.5NL.LC65Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PRG.M0.5NL.LC65X fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4410 pcs Datuen fitxa PRG.M0.5NL.LC65X.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M05 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Amaitu - Series 1P
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 150°C Posizio kopurua 5
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Ezaugarriak Backshell Mota atxikitzea Push-Pull, Detent Lock
Deskribapen zehatza 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Uneko balorazioa 7A
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Black Kable irekitzea 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm)