PRA.M0.5TL.LC39NZ
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PRA.M0.5TL.LC39NZ
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Fitxak: PRA.M0.5TL.LC39NZ.pdf
  • Mezua
PRA.M0.5TL.LC39NZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PRA.M0.5TL.LC39NZ fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4171 pcs Datuen fitxa PRA.M0.5TL.LC39NZ.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M05 Shell Material Polyetherimide (PEI)
Shell Amaitu - Series 1P
Packaging Bulk Orientazio A
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 170°C Posizio kopurua 5
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull, Detent Lock Deskribapen zehatza 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7A Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Black
Kable irekitzea 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Backshell materiala, Plate Polyetherimide (PEI)