PKK.3B.330.CYCD10Z
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PKK.3B.330.CYCD10Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN PNL MNT RCPT
Fitxak: PKK.3B.330.CYCD10Z.pdf
  • Mezua
PKK.3B.330.CYCD10Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PKK.3B.330.CYCD10Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN PNL MNT RCPT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3192 pcs Datuen fitxa PKK.3B.330.CYCD10Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 330 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 3B
Packaging Bulk Orientazio K
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 30
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line); Panel Mount Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Rear Side Nut
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 30 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 3.5A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.362" ~ 0.394" (9.20mm ~ 10.00mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/20JB2HB
D38999/20JB2HB
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Stockean: 2219 pcs
Deskarga:
RFQ
M83723/95R1610N
M83723/95R1610N
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP