PKG.3B.310.CLLD10Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PKG.3B.310.CLLD10Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
Fitxak: PKG.3B.310.CLLD10Z.pdf
  • Mezua
PKG.3B.310.CLLD10Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PKG.3B.310.CLLD10Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4609 pcs Datuen fitxa PKG.3B.310.CLLD10Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 310 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 3B
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 10
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line); Panel Mount Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Rear Side Nut
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 12A Harremanetarako materiala Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 59.0µin (1.50µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea 0.362" ~ 0.394" (9.20mm ~ 10.00mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PKG.3B.312.CLLD82
PKG.3B.312.CLLD82
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP
Stockean: 5011 pcs
Deskarga: PKG.3B.312.CLLD82.pdf
RFQ
PKG.3B.310.CLLD12Z
PKG.3B.310.CLLD12Z
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
Stockean: 2881 pcs
Deskarga: PKG.3B.310.CLLD12Z.pdf
RFQ
PKG.3B.310.CLLD10
PKG.3B.310.CLLD10