PKG.2B.318.CLLD99
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PKG.2B.318.CLLD99
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 18POS SOLDER CUP
Fitxak: PKG.2B.318.CLLD99.pdf
  • Mezua
PKG.2B.318.CLLD99ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PKG.2B.318.CLLD99 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 18POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4517 pcs Datuen fitxa PKG.2B.318.CLLD99.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 318 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 2B
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 18
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line); Panel Mount Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Rear Side Nut
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 5.5A Harremanetarako materiala Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 59.0µin (1.50µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea 0.362" ~ 0.390" (9.20mm ~ 9.90mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome