PKG.1K.308.CLLK85Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PKG.1K.308.CLLK85Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP
Fitxak: PKG.1K.308.CLLK85Z.pdf
  • Mezua
PKG.1K.308.CLLK85Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PKG.1K.308.CLLK85Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2936 pcs Datuen fitxa PKG.1K.308.CLLK85Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 308 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 1K
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 8
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 5A Harremanetarako materiala Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 59.0µin (1.50µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea 0.319" ~ 0.335" (8.10mm ~ 8.50mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome