PHJ.4B.340.CLAD15Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PHJ.4B.340.CLAD15Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 40POS SOLDER CUP
Fitxak: PHJ.4B.340.CLAD15Z.pdf
  • Mezua
PHJ.4B.340.CLAD15Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PHJ.4B.340.CLAD15Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT MALE 40POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7058 pcs Datuen fitxa PHJ.4B.340.CLAD15Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 340 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 4B
Packaging Bulk Orientazio J
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 40
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 40 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 2A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.535" ~ 0.591" (13.60mm ~ 15.00mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PHJ.4B.200.CZZ
PHJ.4B.200.CZZ
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: CONN INSERT SHELL RCPT CABLE
Stockean: 6304 pcs
Deskarga:
RFQ
PHJ2-KIT
PHJ2-KIT
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RES KIT 1.1-680K 1/16W 10200PCS
Stockean: 1179 pcs
Deskarga:
RFQ
PHJ1A-KIT
PHJ1A-KIT
fabrikatzaileak: Yageo
deskribapena: RESISTOR KIT 1-1M 1/16W 2600PCS
PHJ.3B.304.CYCD82Z
PHJ.3B.304.CYCD82Z
fabrikatzaileak: LEMO
deskribapena: CONN RCPT MALE 4POS GOLD CRIMP