PHJ.2B.310.CYBD99
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PHJ.2B.310.CYBD99
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP
Fitxak: PHJ.2B.310.CYBD99.pdf
  • Mezua
PHJ.2B.310.CYBD99ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PHJ.2B.310.CYBD99 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2885 pcs Datuen fitxa PHJ.2B.310.CYBD99.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 310 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 2B
Packaging Bulk Orientazio J
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 10
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 8A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.362" ~ 0.390" (9.20mm ~ 9.90mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome