PHJ.1B.308.CYCD42Z
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PHJ.1B.308.CYCD42Z
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN INLINE RCPT
Fitxak:
  • Mezua
PHJ.1B.308.CYCD42Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PHJ.1B.308.CYCD42Z fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN INLINE RCPT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5155 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 308 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 1B
Packaging Bulk Orientazio J
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 8
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 8 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 5A Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.122" ~ 0.165" (3.10mm ~ 4.20mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome