PHG.5K.320.CYMC20
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PHG.5K.320.CYMC20
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 20POS GOLD CRIMP
Fitxak: PHG.5K.320.CYMC20.pdf
  • Mezua
PHG.5K.320.CYMC20ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PHG.5K.320.CYMC20 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 20POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3069 pcs Datuen fitxa PHG.5K.320.CYMC20.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 320 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 5K
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 20
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 20 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 10A Harremanetarako materiala Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 59.0µin (1.50µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea 0.772" ~ 0.807" (19.60mm ~ 20.50mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome