PHG.4B.340.CYMD15
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PHG.4B.340.CYMD15
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 40POS GOLD CRIMP
Fitxak: PHG.4B.340.CYMD15.pdf
  • Mezua
PHG.4B.340.CYMD15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PHG.4B.340.CYMD15 fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 40POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4943 pcs Datuen fitxa PHG.4B.340.CYMD15.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 340 Shell Material Brass
Shell Amaitu Chrome Series 4B
Packaging Bulk Orientazio G
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Posizio kopurua 40
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 40 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 2A Harremanetarako materiala Bronze
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 59.0µin (1.50µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea 0.535" ~ 0.591" (13.60mm ~ 15.00mm) Backshell materiala, Plate Brass, Chrome